Toyotanews.eu - Newsroom Toyota Central Europe

15-05-2023

TOYOTA GAZOO Racing zwycięża w Portugalii. Rovanperä nowym liderem WRC
Aktualny rajdowy mistrz świata Kalle Rovanperä z zespołu TOYOTA GAZOO Racing po raz drugi z rzędu zwyciężył w Rajdzie Portugalii i został nowym liderem 51. sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. To trzecie z rzędu zwycięstwo Toyoty w tegorocznym... więcej

22-11-2021

Toyota z kompletem tytułów w rajdowych mistrzostwach świata
W kończącym sezon 2021 Rajdzie Monza zespół TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team zajął dwie najwyższe lokaty i przypieczętował zdobycie tytułu mistrzów świata w klasyfikacji producentów. Sébastien Ogier i Julien Ingrassia w pięknym stylu wygrali... więcej

28-06-2021

Pierwsze i drugie miejsce Yarisa WRC w Rajdzie Safari
TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team wygrał Rajd Safari w Kenii, który powrócił do kalendarza WRC po prawie 20 latach. Sébastien Ogier i pilot Julien Ingrassia stoczyli znakomitą walkę i odnieśli swoje czwarte zwycięstwo w szóstej rundzie sezonu.... więcej

07-06-2021

Imponujący wynik TOYOTA GAZOO Racing na Sardynii. Yaris WRC dominuje w mistrzostwach świata
Załogi w Toyotach Yaris WRC zajęły dwa pierwsze miejsce w Rajdzie Sardynii. Sébastien Ogier i Julien Ingrassia wygrali już trzy z pięciu rajdów w sezonie, a drugie miejsce wywalczył duet Elfyn Evans/Scott Martin. Zespół TOYOTA GAZOO Racing ma już... więcej

02-06-2021

TOYOTA GAZOO Racing będzie walczyć o swoje pierwsze zwycięstwo na Sardynii
Po wygranej w Rajdzie Portugalii zespół TOYOTA GAZOO Racing chce podtrzymać swoją dobrą dyspozycję w kolejnej rundzie rajdowych mistrzostw świata. Rajd Sardynii, który odbędzie się w dniach 3-6 czerwca, to jedno z najtrudniejszych wyzwań na... więcej

26-04-2021

TOYOTA GAZOO Racing zdobywa dwa pierwsze miejsca w Rajdzie Chorwacji
Po raz drugi w sezonie 2021 zespół TOYOTA GAZOO Racing odniósł podwójne zwycięstwo w rajdowych mistrzostwach świata. W debiutującym w cyklu Rajdzie Chorwacji walka trwała do ostatnich metrów. Ostatecznie zwyciężyli Sébastien Ogier i Julien... więcej

25-02-2021

TOYOTA GAZOO Racing po kolejny zimowy sukces w WRC
Arktyczny Rajd Finlandii będzie jedyną prawdziwie zimową rundą w tym sezonie mistrzostw świata. Zespół TOYOTA GAZOO Racing zaczął rok 2021 niemal perfekcyjnie, a na drogach w północnej Finlandii będzie chciał potwierdzić, że Yaris WRC to maszyna... więcej

21-01-2021

TOYOTA GAZOO Racing mierzy w zwycięstwo w Rajdzie Monte Carlo
Odkąd w 2017 roku Toyota Yaris WRC pojawiła się w Rajdowych Mistrzostwach Świata, sezon w Rajdzie Monte Carlo zaczynała od miejsca na podium tej legendarnej imprezy. Reprezentanci TOYOTA GAZOO Racing na otwarcie kampanii 2021 celują w zwycięstwo. W... więcej

15-01-2021

Nowe barwy Toyoty Yaris WRC na sezon 2021
TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team pokazał nowe malowanie Toyoty Yaris WRC. Fabryczny zespół Toyoty będzie walczył tym samochodem o kolejne tytuły w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC) w sezonie 2021. Nowe barwy nawiązują do modelu GR010 HYBRID,... więcej

07-12-2020

Kierowca TOYOTA GAZOO Racing WRT Sébastien Ogier zdobył tytuł rajdowego mistrza świata 2020
TOYOTA GAZOO Racing dodała do listy swoich rajdowych trofeów kolejne mistrzostwo WRC. Startujący Yarisem WRC Sébastien Ogier oraz pilot Julien Ingrassia zostali mistrzami w klasyfikacji kierowców i pilotów po zwycięstwie w Rajdzie Monzy. To już... więcej

08-10-2020

TOYOTA GAZOO Racing broni na Sardynii pozycji lidera w WRC
TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team podczas szóstej rundy mistrzostw świata, Rajdu Sardynii, będzie bronić pierwszego miejsca zarówno w klasyfikacji kierowców, jak i producentów. Liderem WRC jest Elfyn Evans, zwycięzca Rajdu Turcji, który ma 18... więcej

16-09-2020

Rajd Turcji sprawdzi formę ekipy TOYOTA GAZOO Racing
Po szybkich i gładkich drogach Rajdu Estonii cykl WRC przenosi się do Turcji na kamieniste i wyboiste szutry, gdzie odbędzie się piąta runda w sezonie. Toyota wciąż jest liderem klasyfikacji producentów, Sébastien Ogier prowadzi wśród kierowców,... więcej

17-02-2020

Yaris WRC znów najszybszy w Szwecji. Toyota prowadzi w mistrzostwach świata
Elfyn Evans w swoim drugim starcie za kierownicą Toyoty Yaris WRC wygrał Rajd Szwecji, drugą rundę mistrzostw świata, a w pierwszej czwórce imprezy znalazło się aż trzech kierowców zespołu. Po dwóch rundach WRC Toyota prowadzi w klasyfikacji... więcej

22-01-2020

Toyota Yaris WRC rozpoczyna nowy rozdział w WRC od kultowego wyzwania
Sébastien Ogier, Elfyn Evans oraz Kalle Rovanperä rozpoczną swój pierwszy sezon za kierownicą Toyoty Yaris WRC od Rajdu Monte Carlo. W dniach 23-26 stycznia będą mierzyć się z wymagającymi, legendarnymi trasami najstarszego rajdu świata. Ogier po... więcej

27-11-2019

Ogier, Evans, Rovanperä w Toyocie Yaris WRC - nowy skład rajdowego zespołu na sezon 2020
Zespół TOYOTA GAZOO Racing Word Rally Team ogłosił nowy skład na sezon 2020. Toyotami Yaris WRC pojadą sześciokrotny mistrz świata Sébastien Ogier, zwycięzca rund WRC Elfyn Evans oraz wschodząca gwiazda rajdów Kalle Rovanperä. “Jestem zadowolony ze... więcej